Posed v lese

Posed Uhlík

1-posed uhlík_jsivlese3

Jak se tam dostanu?

Uhlíka naleznete v lese nedaleko jihočeské obce Záblatí u Prachatic. Pro zajištění klidu v okolí, zasíláme přesnou lokaci až po rezervaci termínu. Autem dojedete a zaparkujete cca 200 m od Uhlíka. Případně lze dojít 2 km od autobusové zastávky.

Co potřebuji s sebou?

Pro hodování si přivezte vlastní jídlo, které si můžete připravit ve vybavené kuchyňce se základním kořením, plynovou deskou. Následně si to můžete uchovat v malé ledničce. Při pobytu v lese je nutné zvolit vhodné oblečení a obuv. Přece jenom jste v lese s živoucí přírodou kolem sebe. Určitě je lepší krosna či batoh místo kufru. Je to v lese.

Co si nemusím vozit?

Veškeré zázemí pro přípravu jídla, osobní hygienu a ložné prádlo bude pro Vás připraveno. Budete mít k dispozici i pitnou vodu.

A co budu jíst a pít?

Pitné vody bude připraveno dostatek. Abyste pro začátek neumřeli hlady, bude pro Vás připraven košík se základními lehkými potravinami na občerstvení. Ostatní jídlo si, prosím, přivezte s sebou a můžete si ho uchovat v malé ledničce.

Pro kolik je to osob?

Uhlík poskytne maximální pohodlí pro max. dvě osoby, na které čeká připravená postel. Užijte si to bez dětí a domácích mazlíčků.

Nebude mi zima?

Nebude. Uhlík disponuje malými kamny pro ohřev vzduchu a pro nerušící pohled do plamene. Ve velké zimě je fajn si roztopit saunu a pěkně se prohřát.

Kam si dojdu na toaletu?

Ve vybavené koupelně s tekoucí teplou vodou je i malé chemické ekologické wc pro vykonání potřeby.

Je tam elektřina?

Uhlík využívá solární energii, která je k dispozici pro svícení, ohřev vody a provoz ledničky. Pro dobíjení mobilu bude k dispozici powerbanka.

A co voda?

Máte k dispozici tekoucí užitkovou vodu pro mytí sebe a nádobí. Vzhledem k ekologickému konceptu vodu dovážíme a odvážíme, proto je množství vody omezené avšak dostatečné.

Sample